Klub muzyczny Sketch NITE


Klub muzyczny Sketch NITE to niesamowita atmosfera w samym sercu stolicy! Dzięki temu, nie musisz poszukiwać innej dyskoteki w Warszawie. Zapraszamy do gorącej zabawy wszystkich, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także elegancki wystrój miejsca. Do dyspozycji naszych gości w tym warszawskim klubie udostępniamy aż 3 niezależne piętra: TOP FLOOR, MAIN FLOOR oraz zadaszone PATIO. Na każdym z nich znajdziesz mega duże dawki pozytywnej energii, niesamowitej przestrzeni klubowej i energetycznej muzyki.

Na najwyższym piętrze naszego klubu w Warszawie Main Floor (150 m²), udostępniamy aż dwa osobne bary, w tym jeden jest wyposażony w mapping video, zabudowaną dj-kę oraz niesamowity sprzęt nagłośnieniowy. W przestrzeni Top Floor możesz skorzystać z bardziej kameralnego klimatu. Jednak i w nim nie zabraknie miejsca do siedzenia. Świeżego powietrza złapiesz na zadaszonym oraz ogrzewanym Patio.

Jeden z najlepszych klubów w Warszawie

To czym się wyróżniamy na tle innych klubów w Warszawie, a nawet w całej Polsce, to przede wszystkim profesjonalizm działania, a także gwarancja dobrej zabawy. Naszym Gościom oferujemy wiele ciekawych niespodzianek. Do nich zalicza się między innymi dopasowany Open Bar, loże dla VIP-ów, przepyszny catering, jak również możliwość dokonania rezerwacji indywidualnej.

Nie ma dla nas zleceń nie do wykonania. Otrzymując zlecenia od naszych Klientów, które są nawet najbardziej kreatywne, traktujemy je jako kolejne wyzwania, którym oczywiście z powodzeniem jesteśmy w stanie podołać. Jeżeli nasi Zleceniodawcy nie mają pomysłu na organizację eventu, planujemy, podpowiadamy, doradzamy i wykonujemy! W końcu pomysłowość, profesjonalna oprawa muzyczna, a także miła atmosfera, to podstawa naszego klubu.

Profesjonalna oprawa muzyczna

Nasza znana dyskoteka w Warszawie, to przede wszystkim gorące rytmy puszczane przez profesjonalnych i jednych z najpopularniejszych DJ'ów. Żadne kluby na Mazowieckiej nie dorównują nam pod względem najwyższej jakości sprzętu muzycznego oraz nagłośnieniowego. Chcesz się o tym przekonać? Zapraszamy na najgorętszy i najbardziej zjawiskowy clubbing w Warszawie.

Śledź wszystkie aktualności, na naszej stronie internetowe, a także FanPage. Umieszczamy tam relacje z wydarzeń, jak i również zajawki z najbliższych imprez. Poszukując najlepszych warszawskich klubów i tak trafisz do nas. Jesteśmy przekonani, że będzie Ci odpowiadać stworzony przez nas klimat, brak nachalnych brandingów, a także wyjątkowo bogaty bar. Z naszego doświadczenia doskonale wiemy, jakie dyskoteki w Warszawie są oblegane najbardziej.

Pierwszy w Polsce bar multimedialny

Nasz klub w Warszawie Mazowieckiej posiada pierwszy w Polsce bar multimedialny. Jest to wyjątkowa atrakcja dla wszystkich, którzy lubią imprezować w niecodziennym stylu. Na pewno jest to doskonała okazja, do posmakowania shotów w oryginalnym wydaniu. Zapraszamy w każdy piątek i sobotę na wyjątkową imprezę. Jeżeli chcesz zorganizować w naszym klubie w Warszawie event, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.
Zespół